YOOtheme

Vrijdag 26 augustus is het zo ver: we openen het seizoen op het veld van OG Vorselaar.  Eindelijk ...

 

Een nieuwe reeks, vaak 'onbekende' tegenstrevers, waar ons schip uiteindelijk zal stranden in april 2017 is moeilijk te voorspellen.  Eén ding staat vast: de neerwaartse spiraal waar we jammer genoeg al een aantal seizoenen in zitten moet en zal stoppen.  En dat we daar in gaan lukken, daar twijfelen weinigen aan.  De resultaten in de voorbereiding mogen in elk geval gezien worden en doen het beste verhopen.  OK, het waren "maar" vriendschappelijke wedstrijden, echter, tegen teams die op ons niveau in actie komen, lagen we niet onder en kwamen we maar weinig in de problemen.

Echter: de openingswedstrijd in tweede provinciale B is meteen een zware dobber.  Uit het verleden leren we dat punten sprokkelen op het veld van Ons Genoegen Vorselaar een moeilijke opgave is.  Zelden konden we de volle buit meebrengen uit Vorselaar.  Ook nu zal het ongetwijfeld bikkelen worden tot de allerlaatste minuut.  Vorselaar is een stugge ploeg die zal meedraaien in de bovenste regionen van de rangschikking.  De zogeheten kenners schuiven OG Vorselaar mee naar voor als kanshebber op de titel!  Het zal dus zweten worden, zowel figuurlijk als letterlijk.

In de voorbereiding wisten we in elke wedstrijd de weg naar de goal te vinden en scoorden vaak.  Het vertrouwen is er in elk geval.  Jammer genoeg lieten we vaak ook tegenscoren - dikwijls al in de beginfase van de wedstrijd.  Het zal er dus op aankomen om vanaf de eerste seconde vol geconcentreerd de wedstrijd aan te vangen en als we maximaal profiteren van de mindere momenten van de geel zwarten, dan zit een eerste verrassing er misschien in.  Hoe dan ook, als we een zorgeloos seizoen willen draaien, dan zullen we in deeerste fase van de competitie regelmatig een graantje moeten meepikken.

Met de steun van onze beruchte twaalfde man groeien onze jongens ongetwijfeld boven zichzelf uit en wordt onze club opnieuw wat onze club is: vechten voor elke bal, bikkelen voor elke meter en voor elkaar door het vuur gaan.  De bestuursmensen van onze supportersclub willen er alweer een mooi seizoen van maken.  De supportersbus staat vrijdag klaar aan café De Keeper.  Als je om 19u15 in de bus zit, dan kan je mee naar Vorselaar.

Scheidsrechter Bart Peeters (2 blokken) heeft de eer om de openingswedstrijd in tweede provinciale B in goede banen te leiden.  Zijn assisten zijn Bjorn Van Ranst (9 blokken) en Eddy Van Meir (5 blokken)

 

Tot vrijdag in het stadion van KVV OG Vorselaar.  Wij zijn er klaar voor.

Onze hoofdsponsors

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner