YOOtheme

Online inschrijven kan eenvoudig door volgende link te volgen : Online inschrijftool Valentijn Afhaalmenu


In deze corona tijden uw geliefde verrassen met een heerlijk dinertje is niet echt eenvoudig.  Gelukkig heeft onze club hiervoor een passende oplossing.  Op zondag 14 februari organiseren we een Valentijn take away via het corona afhaalpunt dat onze gemeente voor haar verenigingen geïnstalleerd heeft aan de sporthal in Brasel.  Je kan een heerlijke zalmschotel met spinazie, een schotel "wit love" from Witgoor of Yellow Green Balls bestellen.  Uiteraard hoort hier aangepaste wijn bij, en een lekkere chocomousse als afsluiter.  Afhalen kan na afspraak tussen 11u00 en 17u00.  

Het zalmgerecht bestaat uit een moot zalm (uiteraard), patatjes en spinazie.  Wit love from Witgoor is niets meer en niets minder dan witloof met kaas en hesp.  De yellow green balls ten slotte zijn gehaktballetjes (kindvriendelijk dus) met een zachte curryroomsaus met patatjes en spinazie.

Bestellen kan via de onlinetool of via de QR code in de affiche hieronder.  

alt

Onze hoofdsponsors

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner