YOOtheme

Inschrijven voor de BBQ kan via het onlinetool : Online Inschrijven BBQ


Het is bijna zo ver ...

Vrijdag 26 juli en zaterdag 27 juli openen we eindelijk het nieuwe complex.  Dat nieuwe complex wordt trouwens gedoopt onder de naam "Sportpark De Wouwer".  Deze naam prijkt weldra op de zijgevel van het gebouw.  Het programma van het openingsweekend ziet er als volgt uit:

VRIJDAG 26 juli

Van 19:00 uur tot 21:00 uur organiseren wij een openingsreceptie voor een aantal gasten zoals daar zijn de verschillende bestuursorganen, de gemeentelijke overheid, KFC Dessel Sport, het provinciale comite Antwerpen, onze hoofdsponsors, vaste vrijwilligers enzoverder.  Vanaf 21:00 uur zijn alle sympathisanten, losse vrijwilligers en supporters van harte uitgenodigd op een openingsfeest.  Alle gasten krijgen een drankje aangeboden bij het binnenkomen.

ZATERDAG 27 juli

In de namiddag krijgen de allerkleinsten de eer om als eerste de grasmat te testen.  Onze jeugdafdeling organiseert tussen 15:00 uur en 17:00 uur oefenwedstrijdjes voor onze U6, U7, U8 tegen ploegen uit de regio.  

's Avonds staat een galawedstrijd op het programma.  Het eerste elftal speelt om 19:30 uur tegen de buren van KFC Dessel Sport.  Met deze vriendschappelijke wedstrijd onderstrepen we dat het samenwerkingsverband tussen beide ploegen uit onze gemeente een schot in de roos blijkt en een meerwaarde geeft aan het voetbalgebeuren binnen onze gemeente.

Voor aanvang van de galawedstrijd organiseren we een barbecue (vanaf 17:00 uur).  Huiskok ROOTS zal vanop het nieuwe terras het vlees grillen zoals alleen hij dat kan.  Inschrijven voor de barbecue is verplicht en kan tot 23 juli via onze onlinetool of via mevrouw Gerda Swaelen.  Opgelet:  uw inschrijving is pas definitief van het moment dat u het verschuldigde bedrag hebt overgeschreven op de rekening van de club (deze wordt meegedeeld bij aanmelden via de onlinetool).  Deelname aan de barbecue kost € 28 per persoon.  In deze prijs is de inkom voor de wedstrijd inbegrepen!

ZONDAG 28 juli

In de eerste ronde van de Beker van België nemen we het op tegen Stal Sport.  Deze ploeg komt uit in tweede provinciale Limburg.  De wedstrijden in het kader van de Croky Cup vangen aan om 16:00 uur.  Daar we de inkom delen met de tegenstrever, zullen clubkaarthouders een inkomticket dienen te kopen!

alt

Volgende wedstrijd

Onze hoofdsponsors

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner