YOOtheme

Zondag 7 april wordt een erg bijzondere dag voor de geelgroene familie.  KFC Witgoor Sport speelt dan haar allerlaatste competitiewedstrijd in het oude, vertrouwde Jef Luyten Stadion, eventuele deelname aan de eindronde niet meegerekend.  Deze laatste wedstrijd laten we niet zo maar aan ons voorbij gaan, afscheid nemen van "den Hameldijk" doen we in stijl.  Immers, het terrein in de Hameldijk was meer dan 70 jaar de thuishaven van onze club.  Het stadion in het centrum van ons dorp is een waar begrip in Witgoor en daarbuiten.  Het zal daarom voor velen onder ons een emotionele dag worden, maar vooral zal het een dag worden die we niet vlug gaan vergeten!

We nodigen met plezier zo veel mogelijk oud spelers, oud trainers en oud bestuursleden uit, oude gloriën van slechts enkele seizoenen geleden, maar evengoed helden uit lang vervlogen tijden.  Ben jij een ex speler, ex trainer of ex bestuurslid:  van harte welkom!!!  Voor aanvang van de wedstrijd organiseren we een matchdiner (meer hierover in een apart artikel) en na afloop van de match zorgt DJ LDD voor sfeer en ambiance  tot in de vroege uurtjes.  Traditioneel organiseert de supportersclub na afloop van de laatste thuiswedstrijd in de competitie de uitreiking van de gouden schoen.  Ook nu zullen de Yellow Green Warriors hun gouden schoen uitreiken en wie weet vieren we nog veel meer dan die gouden schoen, wie weet ...

De wedstrijd die op 7 april geprogrammeerd staat is trouwens tegen de buren uit Meerhout:  KFC Witgoor Sport - Berg en Dal VV.

alt

Deze foto is genomen tijdens de oorlogsjaren (vermoedelijk 1943) aan het eerste veld dat aangelegd werd in de Hameldijk.  Toen lag het veld nog dwars, met de goal in de rug van de straat.

Laatste 2 resultaten

09-11-2019 19:30
 
KFCW 1 : 1 FC Helson Helchteren
02-11-2019 19:30
 
KVC Houtvenne 4 : 1 KFCW

Volgende wedstrijd

23-11-2019 19:30
 
KFCW - KAC Betekom

Onze hoofdsponsors

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner